fbpx
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Anatómia Záklonov

27 March 2021 @ 10:00 am 12:30 pm

Záklony sú niečo mimoriadne ťažké (s výnimkou, ak si zdedil/a určité hypermobilné gény). Pri záklonoch sa zúčastňuje komplexný súbor častí nášho tela: zápästia, ramená, celá chrbtica / stred tela, boky a niekedy aj členky musia byť nielen flexibilné, ale aj silné, aby sa nepoškodili určite podporné tkanivá.

Pochopenie stavby nášho tela, ako sa pohybujeme a ako sa telo stabilizuje, nám poskytne nový pohľad nielen na záklony, ale aj na naše držanie tela a hýbanie sa mimo jogovej podložky. Dozvieme sa, prečo cítime bolesť a ako sa jej vyhnúť a ako ako ísť do záklonov použitím sily, ale nie sileno,)

Workshop sa uskutoční prostredníctvom aplikácie Zoom – pred začiatkom si ju treba nainštalovať do počítača alebo tabletu / telefónu. Hodinu pred workshopom, budeš upozornený/á e-mailom, v ktorom sa bude nachádzať link na náš meeting.

Budeme sa veľa hýbať, ale tiež sa zastavíme a ukážeme si, kde je aký sval, či kosť, a na čo sa zamerať v rôznych záklonoch, ako je urdhva dhanurasana / pozícia mostíka, ťavy a dhanurasana / luku. 

Ak sa nemôžeš zúčastniť workshopu keď sa bude konať, e-mailom ti neskôr príde odkaz na záznam.

€35

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Join my newsletter

My newsletters are rare, and mostly contain info about my classes and special events.